Komunikaty

              

ogłoszenie ogłoszenie WZC 2024

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. B. Krzywoustego informuje, że od dnia 02.04.2024 w budynku przy ul. B. Krzywoustego 321 i 323 będą prowadzone prace budowlane dot. dostosowania budynku do wymogów PPOŻ.

W godz. 7:30-16:00  w trakcie realizacji robót może pojawić się hałas i kurz.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.

Telefon kontaktowy 698860703

            Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Bolesława Krzywoustego ul. Inflancka 4,tel. 71 330-78-00, informuje, że posiada wolny lokal użytkowy:

- ul. Sycowska 6B we Wrocławiu o powierzchni 122,30 m2, usytuowany na I piętrze w pawilonie usługowo-handlowym przy ul. Sycowskiej 6B we Wrocławiu.        W lokalu może być prowadzona działalność: biurowa, handlowa lub usługowa pod warunkiem, że proponowana branża nie będzie powodować utrudnień dla innych najemców.                                                                                                                                                                                                                                        Lokal można obejrzeć po wcześniejszym kontakcie telefonicznym ze Spółdzielnią.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie ofert, z proponowaną stawką eksploatacji podstawowej i wskazaniem rodzaju prowadzonej działalności w lokalu.

 

 
Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej im. Bolesława Krzywoustego
zaprasza na dyżury swoich członków w każdą drugą środę miesiącatj.
10 stycznia,
14 lutego,
13 marca,
10 kwietnia,
8 maja,
12 czerwca,
11 września, 
9 października,
13 listopada,
11 grudnia
w godzinach 17:00 – 18:00
 
Dyżury odbywają się w pokoju Rady Nadzorczej w siedzibie Spółdzielni: ul. Inflancka 4, 1 piętro.
 
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI INFORMACJA URZĘDU MIASTA WROCŁAWIA

Na wniosek Urzędu Miasta Wrocławia przypominamy mieszkańcom, że opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla Państwa nieruchomości obliczana jest na podstawie liczby osób zamieszkujących każdy z lokali mieszkalnych (a nie osób zameldowanych w lokalu).

Prawidłowe obliczenie opłaty wymaga niezwłocznego zgłaszania do Spółdzielni Mieszkaniowej wszystkich zmian liczby osób zamieszkujących dany lokal, w szczególności:

  1. narodzin dziecka,
  2. wprowadzenia się nowej osoby,
  3. wyprowadzenia się lub śmierci mieszkańca lokalu

Właściciel lokalu jest odpowiedzialny za wykazanie ilości osób faktycznie zamieszkujących dany lokal, również w przypadku jego wynajmu.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami zmiany liczby osób zamieszkujących daną nieruchomość nie można dokonać z datą wsteczną.

Urząd Miasta Wrocławia przypomina, że jest uprawniony do weryfikowania zgłaszanych danych do 5 lat wstecz, z wykorzystaniem danych znajdujących się w jego posiadaniu oraz danych z gminnych jednostek organizacyjnych, w tym przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych.

Pamiętajmy o przekazywaniu informacji o osobach zamieszkujących lokale,tak aby inni nie musieli płacić więcej.

zmiany stawek za energię cieplna i odpady

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej im. Bolesława  Krzywoustego informuje,    że 3 listopada 2022 odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej IX kadencji,wybranej na Walnym Zgromadzeniu Członków 21-10-22. Skład Rady w  wyniku wyborów :

Tadeusz Mincer – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Barbara Gadomska  - Z-ca Przewodniczącego Rady Nadzorczej

Katarzyna Rutkowska – Sekretarz Rady Nadzorczej

Przemysław Gaber – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Ewelina Centka Członek Rady Nadzorczej

W związku z możliwością przekazywania korespondencji drogą elektroniczną prosimy wszystkie zainteresowane osoby o wydruk oświadczenia,podpisanie go i odesłanie  pobierz

pobierz CERTYFIKAT

Spółdzielnia oferuje zarządzanie lub administrowanie nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych ...

Podkategorie